Organizatorzy

Martyna Omielska - koordynator

Hej, to ja jestem sprawcą całego zamieszania i koordynatorką tegorocznej, czternastej już edycji Balu Licencjata UEK. Czas wolny lubię spędzać z dobrą książką i winem, a bardziej aktywnie zdobywając górskie szczyty. Uwielbiam wszystkie zwierzęta domowe i marzę, żeby w przyszłości być posiadaczką owczarka niemieckiego. Jedzenie to moje hobby, a moją miłością są brokuły <3

Bartek Budziła

Jestem studentem pierwszego roku na kierunku rachunkowość i controlling. Na co dzień staram się być uśmiechniętą osobą, która patrzy w przyszłość przez różowe okulary. Pałam wielkim zamiłowaniem do siatkówki. Moim głównym hobby jest spotykanie się z ludźmi, więc łatwo się domyślić, że jestem otwarty na nowe znajomości.

Julka Wielgus

Cześć, studiuję towaroznawstwo na 1 roku. Jestem osobą otwartą zarówno na ludzi, jak i na nowe wyzwania. Nie mówię “nie da się” tylko “spróbuję!”. Moje 2 największe pasje to podróżowanie i musical. Uwielbiam niespodziewane wypady w góry czy za granicę. Szalone pomysły jak jednodniowy wyjazd do Gdyni tylko po to, żeby pójść do teatru na musical to moja specjalność.

Gosia Majcher

Cześć, jestem studentką drugiego roku administracji. Kocham podróże, poznawanie nowych miejsc i kultury. Interesuje się amatorsko fotografią więc zawsze podczas wyjazdów towarzyszy mi lustrzanka. Kocham taniec, który trenowałam przez długie lata. Jestem wesołą osobą i lubię wyzwania. Mogę pochwalić się też nie najgorszą jazdą samochodem, którym byłam już w wielu częściach europy.

Tobiasz Trybała

Siemano kolano wszystkim! Jestem Tobiasz i lubuję się w sportach zimowych, ale niestety nie pozwolili mi przynieść śniegu na Bal, więc robię z Tymi misiakami Gwiezdne Wojny. Moim hobby jest klaskanie DJ-owi po każdym kawałku i dbanie o wszystkie śpiące osoby na Balku. Chciałbym również w przyszłości zostać Aquamenem, ale niestety urodziłem się w Polsce. Pozdrawiam cieplutko :*.

Kacper Igielski

Cześć Wam! Jestem Kacper i razem z tymi wszystkimi super ludźmi organizuję ten piękny bal. Studiuje ekonomię i uwielbiam jeść i robić driny. W wolnej chwili driftuję passatem (w kombi) i oglądam Netflixa. Nie mogę się doczekać spotkania z wami już 2.03!

Kasia Burdziałowska

Hej! Jestem studentką drugiego roku ekonomii. Bardzo łatwo namówić mnie na jedzenie, bo to jedna z rzeczy, których nigdy nie odmawiam. Jestem także mało asertywna, jeśli chodzi o wszelkie wypady. Często wystarczy rzucić hasło i jestem! Jeśli wypady są połączone z jedzeniem, wtedy jest to pewne, że się zjawię. Mimo że często się boję, to lubię robić nowe rzeczy, a tym samym zdobywać kolejne doświadczenia. Staram się być osobą pozytywną i przelewać to także na innych. Jedzenie, znajomi i festiwale - to chyba trzy najlepiej opisujące mnie słowa.  

Agnieszka Krztoń

Cześć wszystkim! Jestem Aga, studentka II roku Rachunkowości i Controllingu. Na co dzień łączę swoją największą pasję z pracą jako fotograf. Każdy zaoszczędzony grosz przeznaczam na poznawanie świata oraz paliwo do Golfa 3, znanego jako Batmobil. Potrafię opowiedzieć każdy odcinek How I Met Your Mother, a moim nierealnym goalem w życiu jest pogłaskanie wszystkich kotków na świecie.

Marcin Kata

Cześć, jestem studentem drugiego roku na kierunku gospodarka przestrzenna. Mam wesołe usposobienie, codziennie na mojej twarzy pojawia się uśmiech. Nie potrafię się nudzić. Zawsze potrafię znaleźć sobie ciekawe zajęcie. Moje zainteresowania są wszechstronne. Lubię pływać, uwielbiam podróże w wolnych chwilach lubię oglądać telewizor.